poniedziałek, 13 maja 2024 15:26

ORLEN Wisła Płock broni Pucharu Polski

W sobotni wieczór w Kaliszu, ORLEN Wisła Płock stanęła do obrony ORLEN Pucharu Polski. Niebiesko-Biało-Niebiescy rywalizowali z Barlinek Industrią Kielce i po świetnym meczu pokonali przeciwników 30:25. Nafciarze zdobyli dwunasty Puchar Polski w historii klubu!

Finałowy pojedynek ORLEN Pucharu Polski w Kaliszu rozpoczął się atakiem kielczan i kontrą Przemysława Krajewskiego, jednak Nafciarz został zatrzymany. Wynik starcia otworzył Szymon Sićko, zaś w 6. min. gry drugą bramkę dla Industrii zdobył Dylan Nahi, natomiast po nim pierwsze trafienie dla ORLEN Wisły Płock zanotował Sergiej Kosorotov. Obejrzeliśmy też udaną interwencję Marcela Jastrzębskiego i rezultat na 2:2 wyrównał Lovro Mihić. Już niedługo później zespół z województwa świętokrzyskiego wygrywał 4:2, po bramkach Igora Karacicia. Dodatkowo na ławkę odesłany został Tin Lućin, za faul na rzucającym Karaciciu.

Około 10. min., karnego ORLEN Wisy Płock wykorzystał Sergei Kosorotov, ale zaraz bramką odpowiedział mu Arciom Karalek. Wynik Nafciarzy powiększył Kosorotov i mieliśmy kolejną udaną „siódemkę”, tym razem po drugiej stronie boiska. Następnie nieudany atak zanotowali Wiślacy, zaś kielczanie zwiększyli prowadzenie do 7:4. Kolejno na listę strzelców wpisał się Tomas Piroch. Czech chwilowo zmniejszył straty płocczan, ale po wykorzystanym karnym Industrii – ponownie przez Arkadiusza Moryto, znowu przegrywali „trzema”. Kielczanie również musieli poradzić sobie w osłabieniu, gdy wykluczony został Karalek. W czasie przewagi, trafienia dla Nafciarzy dołożyli Krajewski i Abel Serdio, natomiast pomiędzy nimi rywale Wiślaków zdobyli jedną bramkę.

Przy wyniku 7:9, na dziesięć minut przed przerwą, ukarany 2 min. został Tomasz Gębala. Później, ORLEN Wisłę Płock do remisu zbliżył Serdio, natomiast na 9:9 rzucił Kosorotov. W końcówce pierwszej połowy, raz jeszcze na linii siódmego metra swoją szansę wykorzystali przeciwnicy płocczan, a dokładniej Alex Dujshebaev. Kolejno na prowadzenie wyszła ORLEN Wisła Płock, za sprawą trafień Dmitrii Zhitnikova oraz Michała Daszka. Wiślacy mieli też szansę podwyższyć przewagę, po wykluczeniu Miguela Sancheza, gdy sędziowie przyznali im karnego, ale zatrzymany został Kosorotov. Później skuteczną interwencją drużynie pomógł Jastrzębski, zaś bramkę dołożył Zhitnikov. Płocczanie zagrali jeszcze bez Lućina, który otrzymał wykluczenie, ale i tak zeszli do szatni prowadząc 13:11 – po bramkach Nicolasa Tournata oraz Sergeia Kosorotova.

Po przerwie pierwsi atakowali Nafciarze, ale rozpoczęli drugą połowę bez Lućina, który miał jeszcze karę z pierwszej części gry. Już po chwili od wznowienia rywalizacji wykluczony został także jeden z kielczan – Sanchez. Pierwsze trafienie zanotował natomiast Piroch, lecz rywale płocczan nie byli dłużni. Kolejne dwie bramki dla ORLEN Wisły Płock dołożyli Kosorotov i Leon Susnja, a po nich wygrywali 16:14. W 37. min. bliscy remisu byli zawodnicy Barlinka, ale między słupkami Nafciarzy dobrze spisał się Jastrzębski, zaś następnie trafił Mihić, co utrzymało korzystny rezultat dla Wiślaków – 17:15. Kolejna interwencja młodego bramkarza Nafciarzy mogła pomóc ORLEN Wiśle Płock powiększyć przewagę, lecz ich próba była nieudana. Skuteczni byli natomiast kielczanie, ale zaraz odpowiedział im Kosorotov.

W międzyczasie, trzecie wykluczenie i w efekcie czerwoną kartkę otrzymał Sanchez. Nim końca dobiegła jego kara, dwie minuty arbitrzy przyznali też Krajewskiemu. Obie drużyny dokładały jednak następne trafienia, co w 44. min. dało wynik 20:19. Później powiększył go Dawid Dawydzik. Druga część spotkania była bogata w wykluczenia, które otrzymali Daniel Dujshebaev oraz Tomas Piroch. Ponownie jednak obie ekipy nie „ucichły” – dla Nafciarzy trafiali Zhitnikov i Daszek, zaś dla kielczan – Moryto (z karnego) oraz Tournat. Przy rezultacie 23:21, czas wziął Krzysztof Lijewski. Akcja rywali płocczan, po wznowieniu gry, zakończyła się wykorzystanym karnym Moryto, natomiast kolejna Wiślaków „siódemką” Lućina. W 51. min. wynik wynosił 24:23, a o czas poprosił Xavi Sabate, a po jego rozmowie z Nafciarzami, trafił Kosorotov, ale tym samym odpłacili się rywale.

Jako następny, bramkę dla ORLEN Wisły Płock zdobył Mihić, zaś dla Barlinek Industrii Kielce Tournat. Przy rezultacie 27:25, na pięć minut i sekundę przed końcem meczu, czerwoną kartką ukarano Dylana Nahi, który ostro faulował Kosorotova. Później rezultat na 29:25, skutecznymi rzutami karnymi, zmienił Lućin. Udaną interwencję dodał jeszcze Jastrzębski i trafienie Zhitnikov. Jak się okazało, ustanowił on końcowy wynik finału ORLEN Pucharu Polski na 30:25 i tym samym ORLEN Wisła Płock obroniła trofeum zdobyte przed rokiem w Tarnowie!

ORLEN Wisła Płock 30:25 (13:11) Barlinek Industria Kielce

ORLEN Wisła Płock: Biosca, Jastrzębski – Daszek 3, Lućin 3, Piroch 2, Sroczyk, Serdio 2, Susnja 1, Fazekas, Krajewski 1, Terzić, Dawydzik 1, Mihić 3, Mindegia, Zhitnikov 5, Kosorotov 9.

Barlinek Industria Kielce: Kornecki, Błażejewski, Wolff – Sanchez, Olejniczak, Kounkoud, Sićko 2, Dujshebaev A. 2, Tournat 4, Karaćić 5, Moryto 7, Dujshebaev D., Surgiel, Gębala, Karalek 1, Nahi 4.

Wiatr: 11 km/h

Działki budowlane – Gostynin Działki budowlane – Gostynin KONIECZNIE OBEJRZYJ NASZE WIDEO Z DRONA https://youtu.be/teoTFukeW2s Polecam do sprzedaży działki budowlane zlokalizowane w Gostyninie przy ul. Kolejowej, na świeżo rozwijającym się osiedlu domów jednorodzinnych. Wokół w większości znajduje się nowoczesna zabudowa mieszkaniowo jednorodzinna oraz kolejne działki z takim właśnie przeznaczeniem. Działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (UCHWAŁA NR 155/XXX/2012 RADY MIEJSKIEJ W GOSTYNINIE z dnia 18 grudnia 2012 r.). Powierzchnia działek mieści się w przedziale od 800m2 do 1174m2. Działka numer ew. 4954/24 o pow. 971m2 – sklasyfikowana w MPZP na terenie oznaczonym symbolem 74MN. Kształt trapezowy. Front o długości około 58m. Cena: 87 390 złotych Działka numer ew. 4954/27 o pow. 800m2 – sklasyfikowana w MPZP na terenie oznaczonym symbolem 71MN. Kształt trapezowy. Front o długości około 30m. Cena: 72 000 złotych Działka numer ew. 4954/29 o pow. 800m2 – sklasyfikowana w MPZP na terenie oznaczonym symbolem 71MN. Kształt prostokątny o wymiarach około 36m x 22m. Cena: 72 000 złotych Działka numer ew. 4954/30 o pow. 1174m2 sklasyfikowana w MPZP na terenie oznaczonym symbolem 71MN. Kształt trapezowy. Front o długości około 43m. Cena: 105 660 złotych Działka numer ew. 4954/31 o pow. 901m2 – sklasyfikowana w MPZP na terenie oznaczonym symbolem 70MN. Kształt trapezowy. Front o długości około 51m. Cena: 81 090 złotych Działka numer ew. 4954/32 o pow. 803m2 – sklasyfikowana w MPZP na terenie oznaczonym symbolem 70MN. Kształt prostokątny o wymiarach około 36m x 22m. Cena: 72 270 złotych Działka numer ew. 4954/33 o pow. 800m2 – sklasyfikowana w MPZP na terenie oznaczonym symbolem 70MN. Kształt prostokątny o wymiarach około 36m x 22m. Cena: 72 000 złotych Działka numer ew. 4954/34 o pow. 800m2 – sklasyfikowana w MPZP na terenie oznaczonym symbolem 70MN. Kształt prostokątny o wymiarach około 33m x 23m. Cena: 72 000 złotych Przydatne punkty w okolicy: 3 minuty jazdy samochodem do szkoły podstawowej; 3 minuty samochodem do przedszkola; 3 minuty jazdy samochodem do najbliższego sklepu spożywczego; 4 minuty jazdy samochodem do paczkomatu; 4 minuty jazdy samochodem do apteki; Lokalizacja względem pobliskich większych miast: 20 minut jazdy samochodem do Płocka; 70 minut jazdy samochodem do Łodzi; 90 minut jazdy samochodem do Warszawy; Media: Woda – w drodze na początku osiedla; Prąd – w drodze na początku osiedla; Kanalizacja – w drodze na początku osiedla; Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania w tej lokalizacji powstanie kilkaset nowoczesnych domów jednorodzinnych i tak właśnie się dzieje. Lokalizacja idealna dla osób poszukujących działki w granicach administracyjnych miasta, zurbanizowanej przez sąsiedztwo o podwyższonym standardzie. Lokalizacja działek w mapach Google: https://goo.gl/maps/NgMTgVLz76fNXMzJ6 Agent prowadzący: Wójcik Marcin Telefon kontaktowy: 516-706-768
Działka usługowa – Gostynin Działka usługowa – Gostynin KONIECZNIE OBEJRZYJ NASZE WIDEO Z DRONA https://youtu.be/C9m5V43af3c Polecam do sprzedaży działkę usługową zlokalizowaną w Gostyninie przy ul. Kolejowej, na świeżo rozwijającym się osiedlu domów jednorodzinnych. Wokół w większości znajduje się nowoczesna zabudowa mieszkaniowo jednorodzinna oraz kolejne działki z takim właśnie przeznaczeniem. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (UCHWAŁA NR 155/XXX/2012 RADY MIEJSKIEJ W GOSTYNINIE z dnia 18 grudnia 2012 r.). Dane ewidencyjne: Działka numer ew. 4954/25 o pow. 1273m2 – sklasyfikowana w MPZP na terenie oznaczonym symbolem 72U. Kształt trapezowy. Front o długości około 46m. Cena: 170 000. Zasady kształtowania zabudowy i wskaźniki zagospodarowania terenu: a) stosunek powierzchni całkowitej zewnętrznej wszystkich kondygnacji naziemnych zabudowy z pominięciem tarasów, balkonów do powierzchni działki jako wskaźnik intensywności zabudowy: 0,1 – 0,4, b) wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej nie może być niższy niż 50%, c) do pokrycia dachów spadzistych należy stosować pokrycia ceramiczne lub ich imitacje w kolorze czerwonym, czerwono-brązowym, brązowym lub ich odcieniach, d) parametry zabudowy usługowej: wysokość zabudowy maksymalnie do trzech kondygnacji nadziemnych w tym poddasze użytkowe, w przypadku budynków istniejących, których wysokość przekracza 2 kondygnacje z poddaszem użytkowym, ich przebudowa i rozbudowa nie może powodować zwiększenia istniejącej wysokości, zakaz lokalizacji wolnostojącej zabudowy gospodarczej i garażowej, geometria dachów – dachy nowo realizowanych i rozbudowywanych budynków należy kształtować jako symetryczne dwuspadowe lub wielospadowe, o kącie nachylenia głównych połaci do 450, e) nakazuje się zapewnienie miejsc parkingowych na terenie inwestycji w ilości: minimum 3 stanowiska na 100 m2 powierzchni użytkowej dla handlu i usług, minimum 2 stanowiska dla obiektów o powierzchni użytkowej poniżej 100 m2; Przydatne punkty w okolicy: 3 minuty jazdy samochodem na pocztę; 3 minuty jazdy samochodem do najbliższego sklepu spożywczego; 4 minuty jazdy samochodem do paczkomatu; 4 minuty jazdy samochodem do drukarni; 4 minuty jazdy samochodem do Urzędu Miasta; 5 minut jazdy samochodem do Urzędu Skarbowego; 5 minut jazdy samochodem do ZUSu; Lokalizacja względem pobliskich większych miast: 20 minut jazdy samochodem do Płocka; 70 minut jazdy samochodem do Łodzi; 90 minut jazdy samochodem do Warszawy; Media: Woda – w drodze na początku osiedla; Prąd – w drodze na początku osiedla; Kanalizacja – w drodze na początku osiedla; Teren z bardzo dużym potencjałem związanym z coraz większym zagęszczeniem budynków w tej lokalizacji!!! Lokalizacja działki w mapach Google: https://goo.gl/maps/NgMTgVLz76fNXMzJ6 Agent prowadzący: Wójcik Marcin Telefon kontaktowy: 516-706-768
Działki – Krzywie (gm. Gostynin) Działki – Krzywie (gm. Gostynin) KONIECZNIE OBEJRZYJ NASZE WIDEO Z DRONA! Do sprzedaży kilkanaście działek budowlanych, usytuowanych w urokliwej miejscowości Krzywie, w gminie Gostynin. Działki zlokalizowane są w okolicy zdominowanej przez naturę – pola, lasy, jeziora, co sprawia, że jest to idealne miejsce na zbudowanie domu całorocznego lub o charakterze rekreacyjnym. Sąsiedztwo Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego gwarantuje czyste powietrze i ogrom terenów rekreacyjnych, a droga asfaltowa wygodny dojazd. Działka numer ew. 475/1 o pow. 1001m2 Kształt bliski kwadratowi o wymiarach około 28m x 33m Cena: 45 045 złotych Działka numer ew. 475/2 o pow. 1019m2 (SPRZEDANA) Kształt prostokątny o wymiarach około 26m x 35m Cena: 45 855 złotych Działka numer ew. 410/1 o pow. 1241m2 Kształt prostokątny o wymiarach około 33m x 42m Cena: 55 845 złotych Działka numer ew. 410/2 o pow. 1115m2 (SPRZEDANA) Kształt prostokątny o wymiarach około 27m x 42m Cena: 50 175 złotych Działka numer ew. 475/3 o pow. 1464m2 (SPRZEDANA) Kształt prostokątny o wymiarach około 28m x 37m Cena: 65 880 złotych Działka numer ew. 475/4 o pow. 910m2 Kształt bliski kwadratowi o wymiarach około 27m x 31m Cena: 40 950 złotych Działka numer ew. 410/4 o pow. 1031m2 (SPRZEDANA) Kształt kwadratowy o wymiarach około 31m x 31m Cena: 46 395 złotych Działka numer ew. 410/5 o pow. 994m2 (SPRZEDANA) Kształt prostokątny o wymiarach około 27m x 37m Cena: 44 730 złotych Działka numer ew. 475/5 o pow. 1464m2 Kształt prostokątny o wymiarach około 26m x 55m Cena: 58 560 złotych Działka numer ew. 410/6 o pow. 1494m2 Kształt prostokątny o wymiarach około 27m x 57m Cena: 59 760 złotych Działka numer ew. 475/6 o pow. 1852m2 Kształt prostokątny o wymiarach około 40m x 55m Cena: 74 080 złotych Działka numer ew. 410/7 o pow. 1583m2 Kształt prostokątny o wymiarach około 34m x 57m Cena: 63 320 złotych Działka numer ew. 475/7 o pow. 1739m2 Kształt prostokątny o wymiarach około 29m x 62m Cena: 69 560 złotych Działka numer ew. 475/8 o pow. 1557m2 Kształt prostokątny o wymiarach około 26m x 51m Cena: 62 280 złotych Działka numer ew. 410/8 o pow. 1293m2 Kształt prostokątny o wymiarach około 28m x 41m Cena: 51 720 złotych Działka numer ew. 410/9 o pow. 1479m2 Kształt prostokątny o wymiarach około 30m x 51m Cena: 59 160 złotych Działki znajdują się: Kilka minut spacerem do lasu lub nad jezioro; 5 minut jazdy samochodem do Centrum Gostynina; 30 minut jazdy samochodem do Centrum Płocka; Przydatne punkty w okolicy: 2 minuty jazdy samochodem do szkoły podstawowej w Teodorowie; 3 minut jazdy samochodem do sklepu spożywczego; 6 minut jazdy samochodem do przedszkola; 7 minut jazdy samochodem do paczkomatu; Media: Woda – w drodze przy działkach; Prąd – w drodze przy działkach; Lokalizacja działek w mapach Google: https://goo.gl/maps/Qn9BLmts9t1A3LTx7 Agent prowadzący: Wójcik Marcin Telefon kontaktowy: 516-706-768
Działki – Antoninów/Białe (gm. Gostynin) Działki – Antoninów/Białe (gm. Gostynin) KONIECZNIE OBEJRZYJ NASZE WIEDO Z DRONA! https://youtu.be/soF4pw2th90 Do sprzedaży działki budowlane, usytuowane w niedalekiej odległości od najczystszego jeziora w okolicy – Jeziora Białego, w miejscowości Antoninów, w gminie Gostynin. Działki zlokalizowane są zaledwie 200 metrów od wejścia do lasu Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego, co sprawia, że jest to idealne miejsce na zbudowanie domu całorocznego lub o charakterze rekreacyjnym. Dojazd do działek głównie drogą asfaltową. Działka numer ew. 42/19 o pow. 1034m2 Kształt prostokątny o wymiarach około 19m x 52m Cena: 67 210 złotych Działka numer ew. 42/18 o pow. 902m2 (SPRZEDANA) Kształt prostokątny o wymiarach około 19m x 46m Cena: 67 650 złotych Działka numer ew. 42/17 o pow. 904m2 Kształt prostokątny o wymiarach około 18m x 48m Cena: 58 760 złotych Działka numer ew. 42/16 o pow. 1197m2 Kształt nieregularny o wymiarach około 35m x 38m Cena: 77 805 złotych Działka numer ew. 42/15 o pow. 1096m2 Kształt kwadratowy o wymiarach około 28m x 38m Cena: 71 240 złotych Działka numer ew. 42/14 o pow. 1001m2 Kształt kwadratowy o wymiarach około 27m x 38m Cena: 65 065 złotych Działka numer ew. 42/13 o pow. 1001m2 Kształt kwadratowy o wymiarach około 27m x 38m Cena: 65 065 złotych Działka numer ew. 42/12 o pow. 1001m2 Kształt kwadratowy o wymiarach około 27m x 38m Cena: 65 065 złotych Działki znajdują się: Kilka minut spacerem do lasu lub kilkanaście nad jezioro; 15 minut jazdy samochodem do Centrum Gostynina; 18 minut jazdy samochodem do Centrum Płocka; Przydatne punkty w okolicy: 4 minut jazdy samochodem do sklepu spożywczego; Media: Woda – w drodze asfaltowej przy działkach; Prąd – w drodze asfaltowej przy działkach; Lokalizacja działek w mapach Google: https://goo.gl/maps/KVGZDCXg12sZsuLB9 Agent prowadzący: Wójcik Marcin Telefon kontaktowy: 516-706-768