Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Piłkarze Mazura Gostynin na wypożyczeniu w świetnej formie

Raport z wypożyczeń: Kujawiak Kowal z piłkarzami Mazura rewelacją IV Ligi.

W weekend 15/16 marca 2025 piłkarze drużyny seniorów MKS Mazur Gostynin (wycofanego z rozgrywek V Ligi) na zasadzie wypożyczenia rozgrywali mecze ligowe bądź sparingowe w innych okolicznych klubach.

Kujawiak Lumac Kowal po dwóch kolejkach rundy wiosennej można śmiało nazwać rewelacją rundy IV Ligi kujawsko-pomorskiej, a to duża zasługa piłkarzy wypożyczonych z Mazura Gostynin - Huberta Borowego i Kamila Augustyniaka. 

Tydzień temu Kujawiak, który zajmował po zimowej przerwie 16 miejsce z 13 punktami, sprawił ogromną sensację, zwyciężając na wyjeździe z pierwszą drużyną po rundzie jesiennej - Tłuchowią Tłuchowo - 2:1.

W ten weekend zespół z Kowala znów zgarnął trzy punkty.

Na boisku ze sztuczną nawierzchnią OSiR we Włocławku Kujawiak Kowal w roli gospodarza pokonał trzeci w tabeli Chemik Bydgoszcz 1:0. 

Świetne interwencje bramkarza Huberta Borowego ustrzegły zespół z Kowala przed stratą bramki a dobra zmiana w 64 minucie Kamila Augustyniaka przyczyniła się do naporu na bramkę rywali w ostatnich minutach i zdobycia zwycięskiego gola. Obaj zawodnicy zbierają mnóstwo pochwał za świetną postawę w drużynie z Kowala. 

Świetna postawa ekipy Łukasza Ramzy znalazła odzwierciedlenie w tabeli - Kujawiak Lumac Kowal awansował z zagrożonego spadkiem 16 miejsca na 14 lokatę (19 punktów).

Za tydzień Kujawiak Kowal zagra na wyjeździe z Tarpanem Mrocza (17 miejsce) a za dwa tygodnie do Gostynina zawita IV Liga.

Na boisku ze sztuczną nawierzchnią MOSiR w Gostyninie Kujawiak Kowal jako gospodarz zagra z Mustangiem Ostaszewo (sobota, 29 marca godz. 15:00). Zespół z Kowala musi rozgrywać mecze poza swoim obiektem ze względu na remont. 

Już dziś zapraszamy kibiców na trybuny obiektu w Gostyninie.

W sobotę, 15 marca 2025 r. liczna grupa piłkarzy Mazura, którzy zostali wypożyczeni do A-Klasowej Błyskawicy Lucień rozgrywała mecz sparingowy ze Startem Proboszczewice. Mimo że rywal występuje o jedną klasę rozgrywkową wyżej (Liga Okręgowa), to "Błyskawiczni" rozgromili zespół z Proboszczewic 10:0. 

Jedną z bramek zdobył Mikołaj Nosalski a ostatnią, dziesiątą - Michał Matecki. Czyste konto zachował w bramce Sebastian Kowalski. 

Liczne wzmocnienia z Mazura Gostynin na pewno pomogą drużynie Piotra Wilamowskiego w walce o utrzymanie w A-Klasie w startującej 29/30 marca rundzie wiosennej. 

Mimo wycofania drużyny Mazura Gostynin, piłkarze naszego klubu pokazują wysoką formę w innych klubach z okolic Gostynina. 

FOTO: MKS Mazur Gostynin, Błyskawica Lucień


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

bezchmurnie

Temperatura: -1°C Miasto: Gostynin

Ciśnienie: 1029 hPa
Wiatr: 12 km/h

Ogłoszenia
Hyundai Tucson 2WD w wersji STYLE z silnikiem 1.7 CRDI o mocy 115 KM. Hyundai Tucson 2WD w wersji STYLE z silnikiem 1.7 CRDI o mocy 115 KM. Oferta od osoby prywatnej. Hyundai Tucson 2WD w wersji STYLE z silnikiem 1.7 CRDI o mocy 115 KM. Pierwsza rejestracja 12.2015 r, kolor White Sand Jestem pierwszym właścicielem, samochód kupiony w polskim salonie i cały czas serwisowany w ASO. Bezwypadkowy zarejestrowany i ubezpieczony – ubezpieczenie do grudnia 2025. Jest w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym, na początku miesiąca został przeprowadzony serwis olejowo-filtrowy - olej wymieniany co 15 tyś km. Posiada udokumentowany przebieg. Silnik suchy bez wycieków pracuje równo i cicho, rozrząd jest na łańcuszku więc odpada kosztowna wymiana paska, ta wersja silnikowa nie posiada także DPF-u ani dwumasowego koła. Do samochodu posiadam komplet dokumentów, dwa oryginalne kluczyki, książkę serwisową z historią przeglądów w ASO potwierdzające oryginalny przebieg auta. Oferta od osoby prywatnej. Nr VIN na życzenie klienta. BOGATE WYPOSAŻENIE: • Manualna 6-cio biegowa skrzynia • Klimatyzacja automatyczna dwustrefowa • Tempomat • Podgrzewana skórzana multifinkcyjna kierownica • Podgrzewane fotele przednie i skrajne tylne • Fabryczny radioodtwarzacz • Bluetooth MP3 AUX USB • Wbudowany zestaw głośnomówiący • Sterowanie radia przy kolumnie kierownicy • Elektrycznie sterowane 4 szyb • Elektrycznie sterowane i składane lusterka • Centralny zamek sterowany pilotem w kluczyku – system bezkluczykowy • Komputer pokładowy • ABS • ASR - system antypoślizgowy • ESP - system kontroli trakcji • Poduszki powietrzne przednie • Boczne i kurtynowe poduszki powietrzne • Mocowania fotelików isofix • Wyłączana poduszka pasażera kluczykiem • System wspomagający zjazd ze stromego wzniesienia • System Start&Stop • Czujniki parkowania przód / tył z wyświetlaczem • Wspomaganie kierownicy • Kolumna kierownicy regulowana • Dzielona i składana tylna kanapa • Regulacja wysokości fotela kierowcy • Relingi dachowe • Halogeny przednie • Światła LED-owe do jazdy dziennej z systemem doświetlania zakrętów • Felgi aluminiowe • Sensor zmierzchu • Sensor deszczu • Tempomat • Pakiet chrom • Przyciemniane tylne szyby • Pełnowymiarowe koło zapasowe
Mieszkanie w bloku | 2 pokoje | 1. Piętro | W Pełni wyremontowane Mieszkanie w bloku | 2 pokoje | 1. Piętro | W Pełni wyremontowane Zamieszkaj w dwupokojowym mieszkaniu, gustownie urządzonym, gotowym do zamieszkania w świetnej lokalizacji w sercu Gostynina! Sprzedaż bezprośrednia bez dodatkowych opłat i prowizji. CENA: 288.500zł Szczegóły mieszkania: -Ul. Jana Pawła 12 - Gostynin -Powierzchnia mieszkania: 32,23m2 -Pierwsze piętro w czteropiętrowym bloku -Czynsz: 400zł - Gostynińska Spółdzielnia Mieszkaniowa -Parking wyłącznie dla mieszkańców za szlabanem sterowanym z pilota -Balkon: NIE -Piwnica: TAK Lokal świeżo wyremontowany z dbałością o każdy detal – wykorzystano wysokiej jakości materiały, które zapewniają trwałość i elegancki wygląd. W mieszkaniu prawie wszystko jest nowe – nowy nabywca wprowadza się do wnętrza, które po remoncie nie było używane. Zdjęcia przedstawiają stan faktyczny mieszkania. Mieszkanie składa się z: -Przedpokoju z miejscem na szafę -Łazienki -Salonu -Kuchni z oknem -Oddzielnej sypialni Dodatkowym atutem jest zadbany budynek i czysta, odświeżona klatka schodowa, co podkreśla komfort codziennego życia. Blok znajduje się w drugiej linii zabudowy od ulicy Jana Pawła II, co zapewnia spokój, prywatność i oddalenie od miejskiego zgiełku, a jednocześnie gwarantuje bliskość wszystkich niezbędnych udogodnień. W mieszkaniu zamontowane są duże okna które gwarantują widne pomieszczenia. Styl wnętrza to połączenie klasycznego wykończenia z elementami drewna i nutą elegancji glamour. Nie czekaj! Zadzwoń zanim będzie za późno! TEL: 784x903x068 Kontakt 7 dni w tygodniu od 10:00 do 24:00
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama