Mazur w finale Pucharu Polski Płockiego OZPN

Najmniejszych szans rywalowi zza między – Błyskawicy Lucień – nie dał Mazur Gostynin w półfinale Pucharu Polski Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Gostyniński zespół w lokalnych derbach wygrał 9:2 i w finale 18 października zagra z Wisłą II Płock.

Piłkarskie derby Gostynina ułożyły się szybko dla Mazura, już w pierwszej akcji, w 14 sekundzie faulowany był w polu karnym przez Piotra Krzysztofiaka Gracjan Sobczak. Do piłki podszedł Jarosław Kułaga, strzał pomocnika Mazura obronił bramkarz Błyskawicy Lucienia Mateusz Jarzyński, jednak wobec dobitki Kułagi był już bezradny. W 16 minucie za sprawą Michała Mateckiego – wychowanka klubu z Lucienia grającego obecnie w Mazurze było 2:0, na 3:0 podwyższył wykorzystując prostopadłe podanie Rafał Wilamowski. Do przerwy Mazur prowadził 4:0, w 39 minucie trafił do siatki Gracjan Sobczak. W przerwie trener Waldemar Figurski dokonał pięciu zmian, włącznie ze zmianą bramkarza – Bartosza Tomczaka na Adriana Raka. Wynik zmieniał się co kilka minut. Najpierw na 5:0 podwyższył Rafał Wilamowski. Przy tym stanie pierwszą bramkę strzelili gospodarze, w 63 minucie po strzale z dystansu Piotra Wilamowskiego piłka przekroczyła linię bramkową, odbijając się od słupka, mimo interwencji Adriana Raka. W 68 minucie z karnego na 6:1 trafił Bartosz Wiśniewski, na 7:1 w 71 minucie Bartosz Komorowski. Napastnik Mazura nie poprzestał na jednej bramce, trafił także w 88 i 90 minucie meczu. W międzyczasie, w 82 minucie po faulu Adriana Raka na Krzysztofie Kamińskim sędzia Damian Szczytniewski podyktował rzut karny i pokazał bramkarzowi Mazura żółtą kartkę. Jedenastkę skutecznie wykonał Adrian Śmiałkowski.